Первинні дилери

Міністерство фінансів України повідомляє, що за результатами засідання Комісії з відбору та оцінки функціонування первинних дилерів, яке відбулося 14 липня 2017 року, було відібрано ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», якому надано право підписати договір з Міністерством фінансів України з метою набуття статусу первинного дилера на ринку державних цінних паперів.

Прийнято рішення щодо розірвання договорів про співпрацю на ринку державних цінних паперів з ПАТ «Діамантбанк», ПУАТ «ФІДОБАНК» та ПАТ «ІНГ Банк Україна» за невиконання вимог щодо забезпечення купівлі облігацій внутрішньої державної позики при їх розміщенні в обсязі не менше ніж 3 % загального обсягу їх розміщення.

Первинним дилерам ПАТ «Укрсоцбанк», ПАТ «Універсал Банк», АТ «Укрексімбанк» направлені листи із застереженням про можливість розірвання договору про співпрацю на ринку державних цінних паперів у разі подальшого невиконання взятих на себе зобов’язання щодо купівлі під час розміщення облігацій внутрішньої державної позики на рівні 3 % загального випуску протягом півріччя.

Рейтинг первинних дилерів Міністерства фінансів за 1 півріччя 2017 р.
(за обсягами придбання ОВДП)

1 АТ "ОТП Банк"
2 АБ "Укргазбанк"
3 АТ "Ощадбанк"
4 ПАТ "Сітібанк"
5 ПАТ "ПУМБ"
6 АТ "Райффайзен Банк Аваль"
7 АТ "УкрСиббанк"
8 ПАТ "Укрсоцбанк"
9 ПАТ "Універсал Банк"
10 АТ "Укрексімбанк"
11 ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити