МАРЧЕНКО Сергій Михайлович

ЗАСТУПНИК МІНІСТРА ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

Сергій Марченко навчався в Академії державної податкової служби України та у 2002 році здобув ступінь магістра управління державними фінансами, був стипендіатом Президента України. Пізніше продовжив наукові дослідження на базі Науково-дослідницького фінансового інституту при Міністерстві фінансів та у 2009 році здобув науковий ступінь кандидата економічних наук.

З 2002 року працював на різних посадах в Міністерстві фінансів України, Державній фіскальній службі, Комітеті з питань фінансів і банківської діяльності, Секретаріаті Кабінету Міністрів України.

Сергій Марченко є фахівцем у напрямках фіскальної децентралізації, бюджетного процесу та податкової політики, і брав активну участь у розробці та просуванні реформ по цим напрямкам.

Зокрема, з 2011 року працював у Координаційному центрі з упровадження реформ при Президентові України. Брав участь в розробці Бюджетного кодексу України, прийнятого в 2014 році та де було запроваджено реформу фіскальної децентралізації. Координував написання пакету законопроектів щодо зміни системи фінансування та автономізації закладів охорони здоров’я.

Останнім часом працював експертом в Bendukidze Free Market Center та був академічним директором спільної програми KSE та GIZ 2015-2016 років «Лідерство в державних фінансах».

З 27 травня 2016 року призначений на посаду заступника Міністра фінансів України.

Е-декларація

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити