МАРКАРОВА Оксана Сергіївна

Перший заступник Міністра фінансів України

Оксана Маркарова отримала диплом магістра з екології в Києво-Могилянській Академії. Навчалася в Університеті Індіани (Блумінгтон/США) та здобула ступінь магістра в галузі міжнародних публічних фінансів та торгівлі, отримавши відзнаку за відмінність в навчанні та нагороду найкращого міжнародного студента.

Під час навчання в 1996-1998 роках Оксана працювала в Міжнародній фундації виборчих систем та в консалтинговій компанії Кемонікс Інтернешнл Інк. в рамках проекту «Українська аграрна товарна біржа». З 1998 по 1999 рік та з 2001 по 2003 рік Оксана займала посади Радника з економічної політики та Менеджера з зовнішніх та корпоративних зв’язків в американському фонді прямих інвестицій «Вестерн Ен-Ай-Ес Ентерпрайз Фонд», а в 2000 році в Сполучених штатах проходила практику в Світовому банку працюючи в групі банків та фінансових ринків регіону Європи та центральної Азії.

До призначення на посаду 12 років очолювала Інвестиційну групу ІТТ – Президента ПрАТ ІК ІТТ-Інвест.

Оксана Маркарова є членом Дорадчої Ради Києво-Могилянська Академія, входить в Коло Друзів Українського католицького університету, та є членом Міжнародної організації молодих президентів (YPO). Має професійну ліцензію з торгівлі цінними паперами, управління активами та члена Ради недержавних пенсійних фондів.

Протягом березня 2015 - квітня 2016 рр. Оксана Маркарова обіймала посаду заступника Міністра - керівника апарату Міністерства фінансів України.

29 квітня 2016 р. її було призначено на посаду Першого заступника Міністра фінансів України.

Е-Декларація

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити